Sleva!

Baby lock Euphoria

42,990.00  39,990.00 

Popis

Šicí stroj pro prádlový/řetízkový steh Baby Lock Euphoria Vás přenese do nové dimenze zážitků z šití. S navlékacím systémem ExtraordinAir® navlečete smyčkovač proudem vzduchu jediným stiskem tlačítka. Systém podávání nití Automatic Thread Delivery™ (ATD) umožňuje navlékat jehly v libovolném pořadí a začít ihned šít bez ručního nastavování napětí nití. Stroj poskytuje dostatek prostoru i pro šití rozměrnějších výrobků.

Made in Japan. Mottem firmy Baby Lock, které provází stroje Baby Lock již od samého začátku, je „dodávat našim zákazníkům pouze stroje nejvyšší kvality vyrobené v Japonsku“. Každý stroj je testován, pracovníci zkušebny na každém z nich ušijí více než 30 různých stehů, aby byla zaručena kvalita strojů a šití, která se od výrobků této značky očekává.

Velkorysý pracovní prostor: Větší prostor vpravo od jehly umožňuje pracovat s většími projekty. Euphoria nabízí pracovní prostor pro vaše šití 13,5 cm vpravo od jehly a 7,8 cm do výšky.

Systém podávání nití Automatic Thread Delivery™ (ATD™):Euphoria se systém podávání nití Automatic Thread Delivery™ (ATD™). dosahuje vyvážených stehů na jakékoliv látce, jakýmkoliv druhem nití, bez nutnosti ručně nastavovat napětí jednotlivých jehlových nití.

Vzduchové navlékání ExtraordinAir®:Vzduchovým navlékačem ExtraordinAir® navlečete během okamžiku nit do smyčkovače jediným stisknutím tlačítka. Navlékání nikdy nebylo tak snadné!

Integrovaný navlékač jehel:Pomocí navlékače jehel navlečete snadno a rychle každou jehlu ve 3 jednoduchých krocích.

Automatické zasouvání podavače:Když zdvihnete přítlačnou patku, automaticky se zasunou zoubky podavače pro snazší vkládání silných i tenkých látek pod patku. Když spustíte přítlačnou patku, automaticky se při prvním stehu zoubky podavače vysunou. Euphoria se postará o Vaše pohodové šití.

Zdvih přítlačné patky až 5,5 mm a kolmá jehla pro šití:Euphoria umožňuje vyšší zdvižení přítlačné patky (5,5 mm) pro snazší vkládání silnějších a nadýchanějších látek do stroje. Kolmý vpich jehly při šití je nejlepší a nejšetrnější pro jehlu i látku. Vede k nejlepšímu výsledku šití, získáte přesný a pravidelný steh.

Příjemné prostorové LED osvětlení:Pod třemi zářivými LED diodami skvěle uvidíte Vaše stehy, nitě i látky.

Výhodně umístěná páčka pro zdvihání přítlačné patky:Snadno přístupná páčka pro zdvihání přítlačné patky na pravé straně stroje umožňuje rychlou manipulaci s látkou.

Kolenní páka:Jediným pohybem kolenem zdvihnete přítlačnou patku pomocí kolenní páky, zatímco Vaše ruce zůstávají volné pro dosažení dokonalých stehů.

Vestavěná schránka na příslušenství:Stojan pro cívky na nitě obsahuje velký úložný prostor pro příslušenství. Je vhodný pro ukládání jehel v krabičkách a pro ukládání nástrojů, jako je šroubovák, pinzeta apod. Magnetická destička nahoře na schránce pro příslušenství je stabilním místem k odkládání volných jehel.

Diferenciální podavač:Diferenciální podavač vytváří řasicí nebo napínací efekt pro různé druhy látek. Velký rozsah diferenciálního podávání v poměru 2-1 pro řasení a v poměru 3-4 pro napínání Vám zaručí skvělé fungování na širokém sortimentu látek.

Trubicový smyčkovač:Trubicový smyčkovač chrání nit, která nemusí procházet řadou vodítek.

Ovladač napětí řetízkového/prádlového smyčkovače:Šikovně umístěným ovladačem přesně nastavíte potřebné napětí nitě řetízkového/prádlového smyčkovače.